Aspire R1 – (nie)jednorazowy e-papieros

0
6805

Aspire R1 jednorazowy e-papieros, który jest wielorazowy.

Aspire nie zostaje w tyle i stworzył jednorazowego e-papierosa o nazwie R1. Jest to urządzenie typu AIO (all in one), więc zawiera wszystko, co potrzebne. Egzemplarz od tego producenta posiada USB i możliwość uzupełnienia wkładu, więc czy na pewno jest jednorazowy?

Przypomnienie czym charakteryzuje się jednorazowy e-papieros

Jednorazowy e-papieros posiada wbudowaną, w pełni naładowaną baterię. Wkład jest już uzupełniony liquidem, więc nie możemy zmienić mocy nikotyny oraz smaku. Urządzenie należy zutylizować po wykorzystaniu liquidu bądź rozładowaniu baterii.

Wkłady Aspire R1

Wkład jest wbudowany w e-papierosa. Aspire R1 nie zawiera liquidu, w przeciwieństwie do znanych nam już jednorazowych urządzeń, więc nie musimy wybierać spośród narzuconych przez producenta smaków. Oporność grzałki, jaką dysponujemy to 0.8Ω Mesh, więc smak oddaje na najwyższym poziomie. Bardzo ciekawie została rozwiązana kwestia wlewania liquidu. W Aspire R1 nie ma potrzeby wyjmowania wkładu, ponieważ nie ma takiej możliwości. Wystarczy przechylić urządzenie, odgiąć uszczelkę i wlać liquid. Takie rozwiązanie mogłoby być częściej stosowane w podach.

Aspire R1 to jednorazowy e-papieros o niewielkich rozmiarach, a kryje w sobie wbudowany akumulator o pojemności aż 650 mAh, który naładujemy przez USB C, więc naładowanie nie zajmie nam dłużej niż 30 minut.
Zaciągamy się automatycznie, co jest już standardem w tego typu sprzętach.

Podsumowanie

Uważam, że jest to ciekawa propozycja od firmy Aspire. R1 jest fajną alternatywą dla zwykłych, jednorazowych e-papierosów, które jeśli nieodpowiednio zutylizujemy, mogą mieć negatywny wpływ na środowisko. Producent daje nam opcję naładowania urządzenia i uzupełnienia wkładu liquidem, więc możemy dłużej cieszyć się naszą jednorazówką.

Więcej informacji od producenta na temat Aspire R1 znajdziesz tutaj.
Więcej informacji na temat zwykłych jednorazowych e-papierosów w tym artykule.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here