Aspire Nautilus GT Kit – Taifun i Aspire łączą siły !

0
3461

Aspire Nautilus GT Kit – kolaboracja pomiędzy niemieckim producentem atomizerów premium, Taifun, a wszystkim już dobrze znanym od lat Aspire. Zestaw składa się z całkiem nowego moda o nazwie Glint oraz atomizera Nautilus GT który został zaprojektowany przez Taifun. Czego możemy się spodziewać po tak zaskakującym kolabo ?

Zacznijmy od moda – Glint jest zaprojektowany minimalistycznie – w prostocie tkwi piękno, prawda ? Zasilany pojedynczym akumulatorem 18650, podaje moc w zakresie 1-75W. Urządzenie posiada jeden tryb, a mianowicie regulacja podawanej mocy. USB typu C pozwala nam naładować urządzenie z maksymalnym natężeniem 2A – rozwiązanie to staje się powoli już standardem, nie tylko w przypadku e-papierosów, ale i innych dziedzin sprzętów użytkowych. Wyświetlacz OLED o przekątnej 0.91″ poinformuję nas o mocy, napięciu i natężeniu podawanych na zespół grzewczy, a także o oporności samego zespołu.
Ciekawe rozwiązanie zastosowano w przypadku klapki akumulatora – jest ona przesuwana, a prezentuję się tak:

Przejdźmy do ciekawszej połówki tego zestawu – Nautilus GT. Najnowszy członek rodzinki Nautilusa będzie kompatybilny z zespołami grzewczymi znanymi z poprzednich modeli, mowa o serii BVC. Nautilus GT jest dedykowany waperom lubiącym się w MTL. W zestawie znajdziemy dwa zespoły grzewcze – 0.7Ω Mesh (20-25W) oraz 1.6Ω BVC (7-11W). Pojemność standardowo 2ml. Regulowany przelot powietrza z pięcioma otworami o średnicach od Φ2.5mm do Φ1mm, bez problemu każdy znajdzie odpowiedni air-flow dla siebie. Dodatkową ochronę atomizera zapewnia rękaw ze stali nierdzewnej, który dodatkowo nadaje designerskiego charakteru całemu parownikowi.

Ten przepiękny zestaw jest dostępny w 3 wariantach kolorystycznych:
– Gunmetal
– Rose Gold
– Stainless Steel

Słowem podsumowania – dojrzały i elegancki design idący w parze z atomizerem zaprojektowanym przez doświadczonego i cenionego producenta wraz z prostym w obsłudze i nieprzekombinowanym modem, tworzy ciekawy zestaw na który z pewnością zwróci uwagę wielu MTL’owych waperów. O wszystkich jego zaletach możecie dowiedzieć się więcej na stronie producenta.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here