Aspire Nautilus 3 – atomizer godny chwały?

2
4018

Producenci elektronicznych papierosów z każdej strony zalewają nas urządzeniami typu All In One. Dlatego warto się również pochylić nad klasycznym asortymentem, który jest promowany coraz rzadziej. Aspire Nautilus 3 – czy warto odpuścić sobie PODa?

Jakiś czas temu zacząłem mój delikatny romans z urządzeniami All In One, które miały na stałe przymocowany atomizer. Z jednej strony jest to bardzo wygodne, ale z drugiej totalnie ogranicza nas w przypadku kiedy zespoły grzewcze czy budowa atomizera przestają nam odpowiadać. Kiedy wpadł mi w ręce jeden z nowszych produktów, czyli ww. Aspire Nautilus 3 postanowiłem odkopać z dna szuflady wysłużone Pico i go przetestować.

źródło: własne
Specyfikacja:
– pojemność atomizera: 4ml / 2ml TPD
– grzałki (dołączone do zestawu): 1.8 Ohm i 0.7 Ohm (w wersji mesh)
– wymiary: 24 mm szerokości oraz 48.5 mm wysokości
– kompatybilność z całą rodziną grzałek Aspire Nautilus

Bardzo ważnym elementem jest tutaj rozwiązanie systemu uzupełniania płynu. Aspire w końcu trochę to uprościł. W wersji 2S musieliśmy delikatnie odkręcić górny pierścień żeby odblokować możliwość odsłonięcia dziury do nalania liquidu. Było to dosyć problematyczne w sytuacji kiedy mieliśmy tylko jedną rękę do dyspozycji. W Aspire Nautilus 3 ten problem już nie istnieje. Wystarczy przesunąć górny cap zgodnie ze strzałką na atomizerze. Dodatkowo ten system jest skonstruowany dosyć solidnie dzięki czemu nie powinno dochodzić do sytuacji kiedy odsunie się sam w kieszeni (pozdrawiam użytkowników Smoków TFV8 Baby i ich plamy na spodniach).

Smak oddawany przez grzałki Aspire Nautilus jest szeroko znany wielu użytkownikom
e-papierosów. Wielokrotnie był uznawany za TOPkę wśród atomizerów na tzw. stockowe grzałki. Nie inaczej jest w Aspire Nautilus 3, przetestowałem dołączoną do zestawu grzałkę 0.7 mesh i po tygodniu używania na 22W nie odczułem żadnego spadku jakości wapowanego płynu, a najczęściej używam dosyć mocnych deserówek. Niska moc to również plus w przypadku zużycia akumulatora.

źródło: własnePodsumowując uważam, że Aspire Nautilus 3 spodoba się ludziom nieprzekonanym do urządzeń typu POD i ceniących sobie możliwość wymiany atomizera. Oddani fani marki powinni być zadowoleni z uzupełnienia kolekcji o ten model, a prostota w jego użytku sugeruje zdobycie jeszcze szerszego grona odbiorców.

Więcej o samym atomizerze przeczytacie pod tym linkiem na stronie producenta.
Reszta naszych artykułów na temat urządzeń i marki Aspire znajduje się tutaj.

2 KOMENTARZE

  1. Witam, pytanie od laika 🙂 do tej pory korzystałam z Volisha Sinco i bardzo mi odpowiadał ale wycofali mi model i grzałki ze sprzedaży. Kupiłam na chwile Joytech Exceed ale grzałka trzeszczy i bateria nie trzyma zbyt długo, wiec chciałabym zainwestować w nowy, lepszy sprzęt. Używam płynów o mocy 12mg. Czy Nautilus 3 i Nautilus GT mini nadają się do palenia MTL? Jeśli tak, to kupujemy wtedy grzałkę 0.7? I na koniec pytanie, jaka baterie o dużej pojemności można kupić? Nie chciałabym boxa tylko grubszy/szerszy „patyk” 🙂 będę wdzięczna za pomoc!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here