Aspire Mixx – po miesiącach użytkowania

0
2415
vape-poland-mixx-1
Na rynku znajdziemy kilka ciekawych Modów typu SBS, których celem jest zachowanie kompaktowej konstrukcji, co podoba się głównie użytkownikom atomizerów MTL. Jednym z nich jest Aspire Mixx, który szczególnie przypadł mi do gustu. W tej minirecenzji podzielę się z wami wrażeniami z użytkowania tego sprzętu.

Jeśli nie znacie jeszcze Aspire Mixx, dane techniczne znajdziecie w tym artykule.

Konstrukcja

vape-poland-mixx-4

Zaskoczeniem nie będzie tutaj wysoka jakoś wykonania, w końcu to sprzęt od Aspire. Na dole urządzenia umieszczono wyświetlacz OLED. Przyciski do regulacji parametrów znajdziemy na bocznej ściance sprzętu, a na froncie widzimy przycisk Fire. Ciekawym aspektem jest brak portu USB, czyli bez ładowarki do akumulatorów się nie obejdzie. Jednak najważniejszą rzeczą jest tutaj design, sprzęt prezentuje się po prostu niewiarygodnie.

Użytkowanie 

Aspire Mixx to jeden z tych sprzętów, z których regularnie użytkuję. Kiedy mam ochotę wapować metodą MTL lub RDL co wiąże się z zastosowaniem mniejszej ilości watów, wybór jest prosty. Ten SBS naprawdę dobrze leży w dłoni. Używałem głównie atomizerów o średnicy 22 mm, jednak na siłę można zmieścić tu nawet 24 mm tanki.

vape-poland-mixx-3

Aspire Mixx zaskoczył mnie także swoją szeroką modularnością. W zestawie znajdziemy większą tubkę na akumulator 18650 oraz mniejszą na 18350. Producent daje nam także możliwość zakupu tubki na akumulatory 21700, gdyby komuś potrzebna była większa ilość baterii, choć Mixx fenomenalnie zarządza energią. Element upiększający (znajdujący się na samej górze konstrukcji) możemy zdemontować, sprawiając, że sprzęt będzie prezentował się bardziej minimalistycznie, ale także w celu posadzenia większych atomizerów.

Podsumowanie 

vape-poland-mixx-2Aspire Mixx to świetny sprzęt, jednak nie dla każdego. Fakt braku portu USB oraz ograniczenie do 60W sprawiają, że trafi on głównie do osób, które wiedzą, co tak naprawdę kupują. Jest to Mod dla osób wapujących na niższych watach. Po miesiącach użytkowania mogę stwierdzić, że Mixx to jeden z moich ulubionych sprzętów. Zainteresowałem się nim z powodu niecodziennego wyglądu, a wygoda użytkowania sprawiła, że nigdy się go nie pozbędę. Poważnie zastanawiam się także nad zakupem innej kolorystyki, aby dopasować go do pozostałych atomizerów z mojej kolekcji.

Sprzęt możecie znaleźć tutaj.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here