Aspire Minican – krok w stronę miniaturyzacji

0
1172

Znany i lubiany producent Aspire robi krok w stronę miniaturyzacji swoich urządzeń, tym razem wypuścił maleństwo o nazwie MiniCAN.

Aspire jest znany raczej z górnej półki cenowej, to cudo które tutaj prezentuję jest całkowitym przeciwieństwem! Tylko 10$! Naprawdę, nie ściemniam. Dokładnie za tyle można go kupić w ich oficjalnym sklepie!

Dostępne kolory

Na uwagę zasługuje tutaj też lakier, producent podaje, że używa farby gumowej. Dzięki takiemu zastosowaniu, otrzymujemy urządzenie odporne na zarysowania.

Wymiary

Wymiary są aż zadziwiające, tak małe urządzenie można było znaleźć dotychczas tylko w ofercie JustFog’a. 65mm wysokości, 28mm szerokości i 15.5mm grubości. Budżetowe urządzenie a tym samym w pełni kompaktowy.

Grzałki

Tylko jeden typ, dokładnie mesh 1.2 ohm. Maksymalizuje wydajność pod smak. W połączeniu z funkcją automatycznego wykrywania zaciągnięcia powinna zrobić dobrą robotę

Bateria

I tutaj pojawia się ta wada która była nie do uniknięcia. Z racji na rozmiary, mieści baterie zaledwie 350mAh.

Podsumowanie

Świetnie sprawdzi się jako dyskretne urządzenie do zabrania na wesele czy inną imprezę. Znajdzie też ogromne zastosowanie podczas jazdy samochodem. Za tą cenę powinien znajdować się w arsenale każdego wapera!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here