Aspire Minican 3 – hit czy kit?

0
2456

Aspire Minican 3 POD to kolejny już członek rodziny serii Minican. Urządzenie od flagowego producenta, znanego z ciekawych oraz estetycznych rozwiązań Aspire. Dostajemy tym razem bardzo zgrabnego PODA o małych rozmiarach  96.2*28.2*15.6 mm.

Urządzenie posiada wymienny wkład o pojemności 2,0 ml z możliwością ułatwionego dolnego nalewania płynu. Zespół grzewczy Minican 0,8 Ω. gwarantuje pełnie smaku od pierwszego do ostatniego zaciągnięcia. Urządzenie dostępne jest w wielu wariantach kolorystycznych, a mały rozmiar pozwoli idealnie dopasować się do naszej dłoni. Inżynierowie umieścili w środku baterie o pojemności 700 mAh, co w połączeniu z wysoką opornością grzałek gwarantuje według producenta wiele godzin palenia oraz szybkie przywrócenie pełnej kondycji akumulatora.

Producenci postawili na prostotę działania. Nie dostaniemy tutaj nic więcej czego by nie było, lecz cały dobór komponentów w połączeniu z małymi rozmiarami sprawia, że Aspire Minican 3 jest idealnym podem, wpasowującym się w trendy. Dzięki wspaniałemu wykończeniu oraz futurystycznej szacie graficznej wnosi nową estetykę do systemu e-papierosów.

Przy zalewie rynku e-papierosów coraz to nowszymi podami, będącymi jednak odgrzaniem starych rozwiązań — ciężko powiedzieć o jakichkolwiek nowinkach technologicznych czy pionierskich rozwiązaniach. Dostajemy bezpieczne sprzęty, które nie wymagają niczego od swoich użytkowników są tak bezpiecznie i łatwe w obsłudze, że aż nudne. Niestety —  normalizacja zabija kreatywność. Jeszcze kilka lat temu trwała zimna wojna, jeśli chodzi o branże e-papierosów. Firmy ścigały się w nowych ciekawych rozwiązaniach, nie zapominając oczywiście o wspaniałej grafice (adekwatnej do danych trendów). Dzisiejsza sytuacja przypomina mi artykuł o Smokach

Prawda jest niestety brutalna. Aspire Minican 3 nie jest niczym szczególnym, niczym co nie zostanie odnaleziona na uginających się pod ciężarem podów półek sklepowych.

 

Specyfikacje:
-Rozmiar: 96.2*28.2*15.6mm
– Pojemność Wkładu: 2,0 ml
– zespół grzewczy 0,8 Ω
– Pojemność baterii: Wbudowana 700 mAh
– Tryb wyjściowy: Stałe wyjście 3,7 V
– Port ładowania: typ C
– Maksymalny prąd ładowania: 1A

W pudełku:

1x POD Aspire Minican 3
1x Aspire Minican 3 wkład
1x zespół grzewczy Minican 0,8 Ω
1x Kabel Typ-C
1x Instrukcja obsługi

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here