Aspire Minican 3 Pro – podążanie za trendami

0
1075

Wczoraj mogliście przeczytać o Aspire Minican 3 – czyli odświeżeniu starej i mniej znanej wersji jednego z czołowych producentów. Podążając za dzisiejszym rynkiem zdecydowali się na rozszerzenie go do wersji Aspire Minican 3 Pro. Która wypada ciekawiej? Sprawdźmy razem.

Specyfikacja

  • Wymiary: 100.5×28.2×15.7 mm
  • Tryby pracy: Przycisk i automatyczne zaciąganie
  • Moc (W): 5-20W
  • Akumulator: 900mAh (wbudowany)
  • Typ USB – USB-C z szybkim ładowaniem
Kolory

Aspire Minican 3 Pro jest dostępny w 10 kolorach, w tym niestandardowych jak limonkowy czy żółty. Kolorystyka na zdjęciach prezentuje się bardzo dobrze, a te jaskrawsze rzucają się w oczy z daleka.

Budowa

Aspire Minican 3 Pro jest delikatnie większy od zwykłej wersji, ale dzięki temu znalazł miejsce na wyświetlacz. Zobaczymy na nim podstawowe parametry jak: stan naładowania baterii (niestety nie procentowy), oporność grzałki, ilość zaciągnięć, oraz aktualną moc. Dzięki przyciskowi umieszonym na ekranie bez problemu skontrolujemy moc od 5 do 20W. Rozwiązania znane już z wielu urządzeń, ale mimo wszystko dobrze, że Aspire się o nie pokusił.
Osobiście wolałabym żeby Minican 3 Pro był nieco większy, ale miał pojemniejszy akumulator. Mimo wszystko 900mAh przy wyświetlaczu i częstszym vapowaniu nie wystarczy, jak to producent gwarantuje, na 48 godzin. USB typu C to już standard na rynku, więc nie będę się o tym rozpisywać.


Aspire wierzy, że waporyzatory powinny być dopasowane do użytkownika, dlatego Minican 3 Pod wykorzystuje funkcję wymiennego zespołu grzewczego. Jednak dla fanów wymiennych całych kartridże – takie też są dostępne. Grzałki 0.8Ω nie będą zużywać dużo liquidu, także zakup Minican 3 z pewnością będzie oszczędny.

Podsumowanie

Rynek podów w ostatnim czasie rozwinął się na tyle, że trudno przebić się z nowościami. Niestety przy aktualnym wyborze Aspire Minican 3 Pro myślę, że nie będzie cieszył się zbyt dużym zainteresowaniem. Kolorystyka, oraz zastosowane rozwiązania w nim przemawiają na plus. Jednak nie są to rzeczy, których nie znajdziemy w podach u innych producentów. Fani Aspire mogą pokusić się o zakup, wersja Pro daje nam dużo większe możliwości. Ale także jest według mnie dużo ładniejsza od podstawowej. Osobiście jednak zostanę przy serii Flexus. A Wy co myślicie? Podzielcie się opinią!
Więcej informacji dostępne na stronie producenta tutaj.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here