Aspire Cyber G-kolejny do kolekcji

1
1542
Aspire Cyber G

Aspire jest znanym i cenionym producentem. W swojej kolekcji ma wiele popularnych serii. Niedawno do jednej z nich dołączyć Aspire Cyber G. Czym jest i co nam oferuje dowiemy się za chwilę.

Aspire Cyber G to pod na wzór sticka. Niewielkie rozmiary, bo jedynie 19.5mm X 114mm w wersji TPD kryją w sobie wbudowany akumulator o pojemności 850 mAh. Producent na stronie zamieścił informację, że to powinno wystarczyć do dwóch dni użytkowania bez ładowania, a ponadto wyposażony jest w USB C 1A. Urządzenie nie ma wyświetlacza, ale komunikacja odbywa się za pomocą diod, które umieszczone są po bokach przycisku. Lewy oznacza włączone automatyczne zaciąganie, prawy poprzez przycisk, a gdy obie się świecą oznaczają obie metody włączone. Na dole poda znajduje się z kolei dioda odpowiadająca za poziom naładowania akumulatora. Całe urządzenie zaprojektowane zostało w stylu futurystycznym tak jak Aspire Cyber X. Dostępny w wielu, cieszących oko kolorach.
Aspire Cyber G

Urządzenie wyposażone we wkłady z wygodnym zalewaniem od boku, dzięki temu rozwiązaniu na pewno zminimalizowano wycieki. Z kolei grzałki zintegrowane z wkładami. Oporności, jakie producent oferuje to 0.8Ω bądź 1.0Ω, więc raczej skierowane do użytkowników MTL.

Podsumowanie

Aspire Cyber G to niewielki e-papieros w kształcie sticka z futurystycznym wyglądem. Jest na pewno prosty w obsłudze i powinien dobrze współpracować z solami nikotynowymi, które stają się coraz popularniejsze. Świetna opcja dla osób przechodzących ze zwykłych papierosów, dzięki zaciąganiu MTL.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here