Aspire BP60 Kit – duża moc, mała wielkość

2
1704

Aspire może na spokojnie się szczycić dobrą jakością swoich urządzeń oraz co najważniejsze, swoimi wytrzymałymi grzałkami. Od ostatniego czasu widzimy to coraz więcej nowych podów od nich, które naprawdę dają radę. Niedawno pojawił się model nazwany BP60. Spojrzymy więc co on oferuje.

Aspire BP60 oferuje maksymalną moc wyjściową wynoszącą 60W (po nazwie można było się domyśleć). Uzbrojony został we wbudowaną baterię o pojemności 1400 mAh. Moim zdaniem może być to trochę za mało lecz pojawił się na szczęście port USB-C, który pozwala na ładowanie prądem 2A. Naładowanie baterii do pełna to kwestia niecałej godziny. W środku znalazł się również autorski chip ASP 60, który inteligentnie dobiera moc by wydobyć jak najlepsze doznania smakowe.

Aspire BP60 jest całkiem niedużych rozmiarów. Wynoszą one zaledwie 38*23*99 mm. Wagowo też nie wypada źle gdyż jest to tylko 60 gram. Od frontu bryłki widoczny jest idealnie wpasowany, z gustownym interfejsem wyświetlacz na, którym widoczne są takie informacje jak moc, oporność grzałki, napięcie akumulatora, liczba i czas zaciągnięć oraz poziom naładowania baterii. Wyżej znalazł się przycisk fire a niżej znajdują się dwa przyciski odpowiadające za „+” i „-„. Portu USB znalazł się na boku urządzenia gdzie również po dwóch stronach widoczne są wcięcia na przepływ powietrza. Do wyboru jest 5 kolorystyk widocznych na zdjęciu poniżej.

Zbiornik jaki otrzymujemy w zestawie BP60 ma całkiem sporą pojemność. Mieści on 5 ml płynu. Aspire postanowił wypuścić nowy standard grzałek i znaleźć możemy dwa rodzaje. Jedna to 0.3Ω mesh pozwalająca na zaciąganie się sposobem DL a druga 0.6Ω delikatnie ogranicza ilość tego powietrza. By móc uzupełnić zbiornik musimy pomęczyć się z uszczelką, która zamontowana została z boku zbiornika.

Cena jaką nam przyjdzie zapłacić za Aspire BP60 to 30$. Dużo? Uważam, że nie. Aspire praktycznie zawsze stawia na jakość i za taką cenę dostajemy całkiem dobre urządzenie.

2 KOMENTARZE

    • Ze swoich źródeł wiem, że niedługo powinny być dostępne w polskich sieciach 😀 więc uzbroić się tylko w odrobinę cierpliwości.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here