Aspire Boxx – rewelacyjna kolaboracja z Sunbox i Atmizoo

0
1437

Współpraca firmy Aspire z innymi producentami przynosi bardzo pozytywne efekty – tym razem w postaci urządzenia o nazwie Boxx. Ich wcześniejsze poczynania z włoskim NoName czy niemieckim Taifunem zaskoczyły niejednego wapera. Jak udała się kolaboracja z Sunboxem i Atmizoo owocująca Aspire Boxx?

Specyfikacja

Wymiary: 52.5*24*87 mm
Waga: 191 g
Pojemność: 2.0 ml (TPD)
Zasilanie: 1x akumulator 18650
Tryby: VW/VV/BYPASS
Moc wyjściowa: 1-60W
Obsługiwane oporności: 0.1-3.5Ω
Ekran: OLED 0,91 cala
Materiał: stal chirurgiczna i aluminium

 

Aspire Boxx należy do linii Prestige, co oznacza przede wszystkim świetne wykonanie. W tym przypadku widać nawiązanie do Aspire Mixx, który zdążył już zdobyć szerokie uznanie. Do jego produkcji użyto aluminium i stali chirurgicznej. Każdy egzemplarz wykonywany jest na tokarce CNC dla jak najbardziej precyzyjnego wykończenia.

Jakby tego było mało, producent dołączył do zestawu dwa kartridże kompatybilne z grzałkami BP i Nautilus. Wciąż mało? Poczekajcie na bazę RBA, dla tego modelu nazwaną Qbix. Została ona zaprojektowana przez grecką firmę znaną między innymi z wykonania Dotshella (bazy RBA do poda DotAio), czyli wspomnianych wcześniej Atmizoo.

Zaskakuje również system napełniania liquidem. Wystarczy przesunąć metalową osłonę i wyjąć silikonową zaślepkę. Rozwiązanie znane z wielu wcześniejszych produkcji innych producentów, tutaj wydaje się być przeniesione na zupełnie inny poziom. Przesuwanie metalowej osłony pozwoli również wygodnie sprawdzić ilość pozostałego liquidu. Dla mnie bomba.

Jest baza RBA, są różnorodne grzałki, więc gdzie jest wyświetlacz?! Od spodu, naturalnie. Przecież miało być jeszcze zasilanie akumulatorem 18650, ale jak go umieścić w środku? Od góry, oczywiście. Aspire pomyśleli o wszystkim i wszystko zrobili na odwrót. Niestety zanosi się na to, że działanie „na odwrót” będzie miało poważną wadę: ekran zarysuje się w trybie ekspresowym.

W pudełku (wersja Deluxe)

1* BOXX Mod (akumulator sprzedawany osobno)
1* BOXX Pod 2.0 ml (grzałki Nautilus)
1* BOXX Pod 2.0 ml (grzałki BP)
1* Qbix RBA Pod 2.0 ml
1* adapter pinów RBA AFC
10* piny RBA AFC (1*φ0.8mm, 1*φ1.0mm, 1*φ1.2mm, 1*φ1.5mm, 1*φ1.8mm, 1*φ2.0mm, 1*φ2.5mm, 1*φ3.0mm, 1*φ3.5mm, 1*φ4.0mm)
1* grzałka BP Mesh 0.17Ω
1* grzałka BP Mesh 0.3Ω
1* grzałka BP 1.0Ω
1* grzałka BP 0.6Ω
1* adapter grzałek Nautilus
1* dodatkowy Drip Tip
1* grzałka Nautilus BVC 1.8Ω
1* grzałka Nautilus 2S Mesh 0.7Ω
1* klucz
1* paczka O-ringów
1* instrukcja obsługi

Aspire Boxx zapowiada się nieźle. Jest to zestaw AIO (all-in-one), w którym jest naprawdę wszystko. Zadziała jako sprzęt MTL, RDTL i DTL. Piękne wykonanie, funkcjonalność i zasilanie akumulatorem 18650. Moim zdaniem rewelacyjna opcja.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here