Aspire AVP Cube Kit – urok w prostocie

0
4016

Aspire ciągle nie zwalnia tempa i wypuszcza na rynek kolejne urządzenie z tych „prostych”. Tym razem dostaniemy poda mogącym być konkurentem dla popularnego Wenax Stylus jak i reszty modeli przypominających styl AiO. Zobaczmy więc co oferować będzie AVP Cube.

AVP Cube został uzbrojony w baterię o pojemności 1300 mAh. Jego moc jest kontrolowana poprzez 5 dostępnych trybów. Do wyboru mamy 10,12,14,16W dla grzałki 1.15Ω bądź tryb Bypass dla grzałki 0.65Ω. Zmiana mocy odbywa się poprzez dwukrotne naciśnięcie przycisku. Nie mogło oczywiście zabraknąć portu USB-C pozwalającego na szybkie ładowanie 2A. Za to ogromny plus.

Bryłka AVP Cube zdecydowanie nie jest dużych rozmiarów. Wynoszą one 22*22*110mm (wraz ze zbiornikiem). Waga wynosi zaledwie 64 gram dzięki zastosowaniu stopu aluminium. Na środku obudowy znajdziemy okrągły przycisk fire gdzie zaraz obok widnieje wspomniany wcześniej port USB.

Do wyboru mamy aż 7 kolorystyk widocznych na zdjęciu poniżej.

Zbiornik jaki otrzymujemy w zestawie AVP Cube mieści 3,5ml bądź 2ml (TPD) płynu. Zastosowany standard grzałek to żaden inny jak znany już AVP Pro z dwiema dostępnymi grzałkami (wymienione wyżej). By móc uzupełnić zbiornik klasycznie trzeba wyjąć gumową uszczelkę umieszczoną na spodzie kartridża. Dodatkowo, zastosowany standard ustnika to 510 z możliwością wymiany na inny, np. swój ulubiony.

Cena za Aspire AVP Cube nie jest jeszcze oficjalnie znana lecz zdobyte informacje wskazują na koszt wynoszący 40$. Daje to około 156 zł. Trzeba przyznać, że jest to naprawdę ciekawa propozycja wśród innych konkurentów tego typu urządzeń. USB-C jak i grzałki AVP Pro? Dla mnie bajka.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here