Asmodus Voluna V2

0
1439

Są produkcje, do których nie ma się jak konkretnie doczepić .. I przykładem jest ten oto parownik ..

Voluna v2 od Asmodusa to w mocnym skrócie : Świetne materiały, przemyślana konstrukcja i ciekawy, nienachalny dizajn, który przyciąga oko i świetnie komponuje się z wieloma zasilaniami dostępnymi na rynku.

Zanim powiem kilka słów o parowniku to chciałbym poruszyć jeszcze jeden ważny fakt. WSPARCIE PRODUCENTA – Asmodus to jedna z niewielu firm, która do klienta podchodzi indywidualnie. Nie olewa go a zajmuje się nim i jego problemami związanymi ze sprzętem. Wielokrotnie czytałem opinie i informację o profesjonalnym podejściu firmy do problemów związanych z elektroniką bądź konstrukcją. MEGA SZACUN !

Baza – jak się ktoś uprze to i 4 grzałki da się wcisnąć, ale wydaje mi się,że dual to idealny układ. Łatwo się wszystko montuje, łatwo przewinąć bawełnę – bajka jest 🙂 Jedyne o czym należy pamiętać to by watę troszkę ” dobić ” na bokach – tak by górną część parownika bezkolizyjnie nakręcić na bazę.

Napełniania – nie ma co dużo gadać, łatwo szybko i przyjemnie – czapka na bok, duży otwór i tyle 🙂

Wiaterek – Mógłbym się ciut do niego przyczepić – o ile słabszy dual typowo pod smak i delikatne pykanie jest bajka to przy większych i bardziej wymagających grzałkach ciut brakuje mi tego powietrza.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here