Asmodus Dawg RTA

0
1601

Asmodus, och Asmodus .. tyle pięknych produkcji robicie,że nie pozostaje nic tylko kręcić nowe grzałki i chmurzyć ! Dzisiaj słów kilka o jednym z RTA od AsmodusaDawg.

Wielu producentów w dobie wielkich sław i zasięgów recenzentów decyduje się na podpisywanie współpracy i konsultacji dotyczących ostatecznego wyglądu produktu. Tak jest również tutaj – Dawg to owoc współpracy firmy Asmous z jednym z Yutuber-ów Alexem VapersMD.

Parownik to 25mm – dość ciężka i masywna bestia mieszcząca w sobie 3.5ml płynu ( na rynki ograniczone ustawą w zbiorniku mamy adapter zmniejszający pojemność, który w łatwy sposób można zdemontować ).

Wspominałem o jego wadze – zapewne nie jest ona najmniejsza, ale cała konstrukcja mega estetycznie wygląda. Detale takie jak grawery i nafrezowane otworki w pierścieniu regulacji powietrza i górnej czapce oraz rowki, które mają również pełnić funkcję odprowadzania ciepła.

Wszystko zgrywa się w 1 spójną całość.

Nie inaczej jest z bazą RBA – bazą na dwie grzałki. Deck wyposażony jest w pozłacane imbusowe śrubki dociskowe. Nie jestem fanem śrub imbusowych, większość z nich ma na tyle miękkie ścianki,że przy mocnym dociśnięciu kluczyk zaczyna się obracać a wtedy ratunkiem jest dopasowany płaski śrubokręt lub nawiercanie i gwintowanie .. Po kilku setach stwierdzam jednak,że śruby musiały być wzmocnione – mimo tego,że nie szczędziłem siły na dokręcanie – całość nie posypała się jak w większości parowników ..

Przepływ powietrza – jest leciutko przytłumiony, ale jestem przyzwyczajony do rta / rda z ogromnym przepływem powietrza – może stąd takie odczucia; tak czy siak – jest w pełni wystarczający zarówno do delikatnego pykania jak i konkretnego chmurzenia.

Napełnianie – proste i przyjemne, odkręcić górną czapkę, swobodnie zalać – nawet z pipety i butelek twist.

Warto również wspomnieć,że do zestawu dostajemy grubą paczkę uszczelek, zapasowych śrubek i świetne grzałki ONI Coils – robią mega robotę  … są dopracowane, przemyślane i bardzo dobrze oddają smak. Ich oporność również nie jest dobrana tak o – przy tym secie nie trzeba potężnej mocy by osiągnąć na prawdę fajną, gęstą chmurę przy zachowaniu intensywnego smaku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here