Aromaty FLOW od VTP – kolejna część nowości

1
1082
Aromaty FLOW a konkretniej ich druga część, trafia na naszą stronę, co tym razem? A będzie i słodko i mroźnie, ale przede wszystkim będzie smacznie, zresztą jak zawsze. Zapraszam serdecznie.

Mięta

Orzeźwiająca – od tego należałoby zacząć, nie jest słodka, co dla mnie osobiście stanowi duży plus. Smak mocny, trwały i co najważniejsze, to uczucie mięty w gardle, po prostu coś cudownego dla wszystkich ludzi lubiących porządne orzeźwienie.

Jabłko 

Tutaj podchodziłem do smaku z lekką rezerwą, a mianowicie dlatego, że nigdy nie lubiłem jabłka w aromatach czy też premixach i niestety, nadal się to nie zmieniło. Podchodzę jednak do oceny obiektywnie i myślę, że aromat znajdzie swoich fanów, najważniejsze co mogę napisać to to, że nie jest to smak mdły ani przesadnie słodki. Może, w przyszłości zmieszam go z innym aromatem i wyjdzie coś pysznego.

Malina

Słodka, pyszna i co najważniejsze nienudząca się, to główne zalety tego aromatu. Mogę śmiało napisać, że to coś dla ludzi, którzy lubią głównie słodkie smaki. Myślałem, że problemem będzie to, że szybko mi się to przeje, jednak tak nie było i naprawdę długo ten aromat gościł u mnie na grzałce.

Kaktus

Kolejny przedstawiciel słodkiego smaku, bardzo dobrze zbalansowany, nienudzący się, nawet po dłuższym korzystaniu. Muszę przyznać, że kaktus bardzo dobrze skomponował się z dodatkiem chłodzika, daje to naprawdę pełne smaku orzeźwienie.

Mango 

Natomiast ten smak, to idealne odwzorowanie longfilli z Dark Line. Nie jest to mango przesadnie słodkie, pokusiłbym się nawet o stwierdzenie, że lekko mdłe, może nawet kremowe, bardzo przyjemne na wdechu jak i wydechu. Pewnie zdania co do tego smaku będą podzielone, ale mi najzwyczajniej w świecie smakowało.

Podsumowanie 

Aromaty FLOW kolejny raz dostarczyły mi dużo smaku oraz przyjemnych odczuć, podobnie jak w przypadku poprzednich i tym razem, muszę przyznać, że po pierwsze, każdy znajdzie coś dla siebie a po drugie, że smaki są naprawdę bardzo dobrze odwzorowane i co najważniejsze, nie nudzą się, nawet po dłuższym korzystaniu.

A po aromaty FLOW i wiele innych produktów wpadajcie pod ten adres.

Media społecznościowe VAPETECHPOLAND znajdziecie poniżej:

YouTube

Facebook

Instagram

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here