Augvape Alexa S24 RDA- kompaktowy smakowiec?

0
1519

Augvape to znany producent, a wielu do dziś korzysta z parowników serii Intake. Czy Augvape Alexa S24 RDA będzie równie dużym hitem? Atomizer powstał we współpracy z inną, całkiem znaną firmą- Inhale. Poniżej znajdziecie więcej informacji na temat Alexy.

 

Specyfikacja:

 

Kolorystyka:

Minimalizm, tak można podsumować wybór wersji kolorystycznych. Absolutne klasyki i nic poza tym. Osoby szukające kolorowego parownika mogą być zawiedzione.

 

Budowa:

RDA zazwyczaj są proste w budowie, a Alexa nie jest wyjątkiem. Bez problemu można ją rozłożyć na części pierwsze i porządnie wyczyścić w razie potrzeby. Im prostsza budowa, tym mniej elementów, które mogą ulec uszkodzeniu.

Podobny deck był już stosowany w wielu innych parownikach, ale z recenzji wynika, że Augvape poradził sobie bardzo dobrze. Niewielka komora powinna pozytywnie wpłynąć na poziom oddawania smaku, a montaż grzałki nie powinien Wam sprawić żadnych problemów. Dodatkowo miłym gestem w stronę osób początkujących jest fakt, że grzałka może być umieszczona „w obie strony”, niezależnie od kierunku jej nakręcenia.

 

W pudełku:

W zestawie znajduje się adapter do ustników 510, więc jeżeli nie będzie Wam odpowiadał fabryczny, można zamontować własny.

 

Podsumowanie:

Augvape Alexa S24 RDA to ciekawa alternatywa dla obecnych aktualnie na rynku RDA. Czy jest sens zamieniać swój obecny parownik na Alexę? Sami musicie to ocenić.
W recenzjach wypada bardzo dobrze, a za granicą jej popularność szybko rośnie!

Więcej na temat Augvape Alexa S24 RDA możecie przeczytać tutaj.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here