Aegis S100 ( Solo 2) – idzie nowe od GeekVape

0
2398

Aegis S100, czyli kontynuacja znakomitej serii Aegis Solo która to wychodziła z atomizerem Cerberus, tym razem GeekVape postawiło na design oraz połączenie Solo z atomizerem Z 2021, zobaczymy, jak to wyszło.

Specyfikacja

Zasilanie: Pojedyńcza bateria 18650
Moc Maksymalna:100W
Zakres rezystencji: 0.1-3ohm
Ekran: 1.08 inch TFT
Ładowanie: 5V/2A

Kolorystyka

Kolorystyka taka sama jak w przypadku Aegisa L200, mamy wybór spośród 6 kolorów, więc każdy znajdzie ten odpowiedni dla siebie.

Atomizer

Aegis S100 bez dwóch zdań przypomina przepołowionego L200, czyli Legenda 2, mamy tak samo chowany port USB-C, pod gumą która okrojona jest pod kątem, mamy ten sam suwak do blokady całego urządzenia co w moim odczuciu jest bardzo fajnym pomysłem. Czy znajdziemy w nim coś innowacyjnego ? Raczej nie, zmiana atomizera wpływa korzystnie, nie powiem, że nie aczkolwiek oczekiwałem czegoś więcej. Klasycznie już mamy zastosowany certyfikat IP68, czyli ochronę przed pyłem, kurzem, zalaniem oraz upadkiem.

Budowa

Aegis S100 bez dwóch zdań przypomina przepołowionego L200 czyli Legenda 2, mamy tak samo chowany port USB-C, pod gumą która okrojona jest pod kątem, mamy ten sam suwak do blokady całego urządzenia co w moim odczuciu jest bardzo fajnym pomysłem. Czy znajdziemy w  nim coś innowacyjnego ? Raczej nie, zmiana atomizera wpływa korzystnie, nie powiem, że nie aczkolwiek oczekiwałem czegoś więcej. Klasycznie już mamy zastosowany certyfikat IP68 czyli ochronę przed pyłem, kurzem, zalaniem oraz upadkiem.

Podobnie jak w poprzedniku czyli Aegisie Solo baterię mamy chowaną pod nakrętką.

Podsumowanie

Aegis S100 to nic innego jak Aegis L200 tyle, że w mniejszej wersji, jak dla mnie nadal jednak warto go zakupić, czemu ? Bo to nadal bardzo dobry sprzęt, który wytrzyma nie jedno, dodatkowo dobrze zobaczyć nowy tank na Aegisie Solo 2 z grzałki z serii Z. Jak zostanie on przyjęty przez użytkowników ? Mam nadzieje, że dobrze i myslę, że spokojnie znajdzie on spore grono odbiorców.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here