Aegis S100 ( Solo 2) – idzie nowe od GeekVape

4
12280

Aegis S100, czyli kontynuacja znakomitej serii Aegis Solo która to wychodziła z atomizerem Cerberus, tym razem GeekVape postawiło na design oraz połączenie Solo z atomizerem Z 2021, zobaczymy, jak to wyszło.

Specyfikacja

Zasilanie: Pojedyńcza bateria 18650
Moc Maksymalna:100W
Zakres rezystencji: 0.1-3ohm
Ekran: 1.08 ” TFT
Ładowanie: 5V/2A

Kolorystyka

Kolorystyka taka sama jak w przypadku Aegisa L200, mamy wybór spośród 6 kolorów, więc każdy znajdzie ten odpowiedni dla siebie.

Atomizer

S100 został wypuszczony z grzałkami serii Z, które występowały w dobrze nam znanym atomizerze Zeus Sub Ohm, z S100 otrzymujemy parownik GeekVape Z 2021, czyli odświeżoną i poprawioną wersję Zeusa Sub Ohm z większymi przelotami powietrza.

Budowa

Aegis S100 bez dwóch zdań przypomina przepołowionego L200 czyli Legenda 2, mamy tak samo chowany port USB-C, pod gumą która okrojona jest pod kątem, mamy ten sam suwak do blokady całego urządzenia co w moim odczuciu jest bardzo fajnym pomysłem. Czy znajdziemy w  nim coś innowacyjnego ? Raczej nie, zmiana atomizera wpływa korzystnie, nie powiem, że nie aczkolwiek oczekiwałem czegoś więcej. Klasycznie już mamy zastosowany certyfikat IP68 czyli ochronę przed pyłem, kurzem, zalaniem oraz upadkiem.

Podobnie jak w poprzedniku czyli Aegisie Solo baterię mamy chowaną pod nakrętką.

Podsumowanie

Aegis S100 to nic innego jak Aegis L200 tyle, że w mniejszej wersji, jak dla mnie nadal jednak warto go zakupić, czemu ? Bo to nadal bardzo dobry sprzęt, który wytrzyma nie jedno, dodatkowo dobrze zobaczyć nowy tank na Aegisie Solo 2 z grzałki z serii Z. Jak zostanie on przyjęty przez użytkowników ? Mam nadzieje, że dobrze i myslę, że spokojnie znajdzie on spore grono odbiorców.

4 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here