Advken Orcas MX Cube Kit 80W – nowa moda

0
1191

Trend na podo-mody z wyświetlaczami rozpoczął się od Smoka RPM40 oraz VooPoo Vinci. Odbiór tych urządzeń był tak dobry, że w zasadzie każdy brand chce mieć w tej części rynku udział. W kolejnej fazie firmy zaczęły wypuszczać kolejne wariacje podo-modów, tym razem z mocami rzędu 80W i zasilaniem na ogniwo 18650.

Nie inaczej jest z firmą Advken, którą możecie znać z np. niezłego sub-ohma Owl. Ich najnowsze dziecko to Orcas MX Cube Kit 80W. Jest to całkiem zgrabne urządzenie o wymiarach 27.6/31/87.7 mm. Wykonane jest w całości z aluminium i plastiku PCTG.

Kartridż ma pojemność 4.5 ml, ale obstawiam, że w wersji EU będzie miał w środku silikonową wkładkę zmniejszającą pojemność do ustawowych 2 ml, tak jak to było w przypadku np. Aegis Boost. Do wyboru mamy dwa rodzaje grzałek – 0.3 i 0.8 ohm, obie z siatką mesh w środku.

Wyświetlacz jest bardzo wyraźny i czytelny. Pokazuje nam wszystkie potrzebne dane, takie jak moc, oporność, ilość zaciągnięć czy stan naładowania akumulatora. Zastosowanie zewnętrznego akumulatora jest genialnym posunięciem, które stosuje już VooPoo w swoim Vinci X czy Smok w Fetch Pro. Zewnętrzne ogniwo pozwoliło na znaczny przyrost generowanej mocy maksymalnej , na przykładzie Vinci 40W, Vinci X 80W.

Warto wspomnieć o zastosowanym gnieździe usb, w przypadku Orcas MX Cube Kit jest to usb typu c, aczkolwiek zalecamy, jak zawsze przy urządzeniach z ogniwem zewnętrznym, zakup ładowarki.

Podsumowując, Orcas MX Cube Kit jest kolejnym urządzeniem wyprodukowanym na fali popularności Smoka RPM40 oraz VooPoo Vinci. Nie wybija się ponad konkurencję, ani też od niej znacząco nie odstaje, ot, jest i działa.

Orcas MX Cube dostępny będzie w pięciu kolorach:

– czarny

– czerwony

– niebieski

– gwiezdna szarość

– oliwkowa zieleń

Cena urządzenie w pre orderze to około 50$

Możecie je zamówić u jednego z naszych partnerów – Sourcemore

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here