9 Global Forum on Nicotine – skarbnica wiedzy o EIN

0
639

Global Forum on Nicotine to coroczne wydarzenie, które odbywa się od 2014 roku i jest jedyną międzynarodową konferencją skupiającą się na tym, w jaki sposób e-papierosy, woreczki nikotynowe, szwedzki SNUS czy nowatorskie wyroby tytoniowe mogą pomóc ludziom przestać palić tradycyjne papierosy.

Formuła i miejsce

W tym roku ponownie Global Forum on Nicotine odbędzie się w Polsce. Organizatorzy informują, że wydarzenie odbędzie się w Warszawie i potrwa od 16 do 18 czerwca. Formuła będzie opierać się na sukcesie wydarzenia hybrydowego z 2021 roku – połączenie konferencji tradycyjnej oraz online przy wykorzystaniu platformy GFN•TV do streamowania wybranych sesji.

Twoje pomysły

Trzeciego marca został uruchomiony program informacyjny GFN News. Śledź materiały w których posłuchasz jak czołowi światowi eksperci od redukcji szkód związanych z paleniem tytoniu oraz konsumenci nikotyny omawiają najnowsze osiągnięcia naukowe, regulacyjne i polityczne.
Jeśli masz przemyślenia lub pomysły na prelegentów i tematy na konferencję w 2022 roku – podziel się nimi z Organizatorami! (https://gfn.events/contact)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here